Blog

Izmantojiet RSS lasītāju, lai iegūtu SEO jaunumus

Autors:

Pēdējo gadu laikā RSS izmantošana ir ievērojami paplašinājusies, jo gandrīz katrs emuārs (blogs) ir izveidojis tīmeklī iespēju pieteikties RSS barotnei. Šis proces var šķist sarežģīts priekš SEO un interneta iesācējiem, bet šī sistēma ir diezgan viegli izmantojama. Zemāk ir saraksts pa soļiem, lai saņemtu maksimālu labumu no RSS plūsmas.

 • Uzstādīšana

  Lejuplādējiet un instalējiet SharpReader (vai citu lasītāja programmu pēc Jūsu izvēles). Es izvēlējos SharpReader, jo gribu, lai lasītājs ir atsevišķi no manas pārlūkprogrammas, jo SharpReader informē par jaunumiem uzreiz Jūsu darba virsmā (desktop) vai arī varat iestatīt uzstādījumos, lai atjauninājumi parādās tik bieži cik vēlaties.

 • Izvēlieties mājas lapas

  Apmeklējiet iecienītos emuārus (blogus), mājas lapas, forumus un sameklējiet RSS pogu. Tā parasti izskatās kaut kā šādi:

 • Pievienot barotnes

  Uzklikšķiniet uz RSS saites un pievienojiet vietni savam lasītājam (tas ir iespējams arī izdarīt lasītāju programmā vai pa taisno Jūsu pārlūkprogrammā atkarība kādu programmu izmantojat)

 • Konfigurēt

  Iestatiet iespējas atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm, un skatieties, kā SEO jaunumi no visas pasaules parādās Jūsu ekrānā

RSS ir lielisks veids, kā izsekot jaunākajām ziņām par SEO visā pasaulē neapmeklējot visas Jums interesējošās mājas lapas pēc kārtas

0


Mārtiņš Lasmanis

Interneta mārketinga speciālists specializējies SEO pakalpojumos ar daudzu gadu pieredzi

Add a Comment