Blog

Pelnīšana internetā – Google AdSense

Autors:

Neskatoties ka daudziem no Jums nebūtu problēma strādāt ar Google AdSense krievu un angļu valodā, tagad, kad AdSense piedāvā reklāmas arī Latviešu valodā,  tas ir lielisks veids kā Jūs varat sākt pelnīt internetā.

Par to kas ir un kā strādā Google AdSense. Jums pieder mājas lapa, kur ir izvietots mājas lapas saturs, mājas lapā tiek ielikts speciāls Google AdSense kods, izanalizējot Jūsu mājas lapas saturu Google AdSense zinās kāda satura reklāmas izvietot reklāmā. Ja jūsu mājas lapa būs, piemēram, par SEO pakalpojumiem, tad visdrīzāk mājas lapā izvietotās AdSnese reklāmas būs par SEO  saistītiem jautājumiem, ja mājas lapa būs par celtniecību, tad rādīsies visdrīzāk dažādi AdSense reklāmas par celtniecības jomu.

Jums noteikti interesē, kāpēc es rakstīju „..AdSense visdrīzāk rādītu..”, tas tāpēc ka diemžēl Latvijas tirgus priekš AdSense ir diezgan mazs, es pat teiktu ļoti mazs un tāpēc ļoti bieži Jums AdSense izvietotā reklāmā var rādīties reklāmas, kas neatbilsts Jūsu mājas lapas saturam. Bieži vien ka rādās cita AdSense reklāma  var būt arī labi, bet vairums gadījumu būs tā, ka CTR (klikšķi) būs mazāk. Piemērs, jūs skatāties mājas lapu, kas ir par pārtikas produktiem, bet AdSense reklāmās parādās reklāmas par automašīnu detaļām vai par dzīvokļu īri, jūs uz viņām neklikšķināsiet, ja vien gadījumā Jūs tieši plānojāt iegādāties dzīvokli, bet visā visumā kontekstuāli tas pilnīgi garām.

Lai ar AdSense nopietni pelnītu būs pamatīgi jāpastrādā, bet lai sākumā nopelnītu un sajustu 100$ mēnesī garšu, būs tieši laikā.

Ideālā gadījumā būtu sākt ar 25-45 lapu lielu mājas lapu, kurā teksts ir unikāls, jo tas palīdzēs mājas lapas pozīciju celšanai. Mājas lapas optimizācija var palīdzēt Jums mājas lapas pozīcijas palielināšanai un līdz ar to lielākam klientu lokam, un līdz ar to vairāk klikšķi uz AdSense reklāmām, kas Jums nesīs lielāku komisiju no šīm reklāmām. Tad kad tas viss ir izdarīts varat pieteikties AdSense programmā.

0


Mārtiņš Lasmanis

Interneta mārketinga speciālists specializējies SEO pakalpojumos ar daudzu gadu pieredzi

Add a Comment