Blog

Plašsaziņas līdzekļu saturs un Interneta meklēšana

Autors:

Google, Yahoo, Bing, Yandex un citas galvenās meklēšanas programmas indeksē arī citas Multimediju un alternatīvas datu avotus (jaunumi, video, attēli u.c.). Priekš SEO šie faktoriem arī ir jāseko līdzi, lai būtu papildus iespēja piesaistīt apmeklētājus Jūsu mājas lapai. Bilžu meklētājs jau tagad ir lieliska vieta priekš cilvēku piesaistes Jūsu mājas lapai, ja bildes ir izvietotas Jūsu mājas lapā, it īpaši tāda veida bildes, kādas citi lietotāji meklē.

 Pašlaik nav neviena tīmekļa instrumenta ar kura palīdzību varētu redzēt cik un kādas bildes tiek meklētas, bet veselais saprāts un meklētāju ieradumu zināšanas šeit var palīdzēt, tāpat kā tas notika agrāk ar Overture and Wordtracker pārstāvjiem. Padomājiet kāds saturs ir Jūsu mājas lapā un iedomājieties kādas bildes un priekš kam meklēšanas programmās varētu meklē tīmekļa lietotāji. Daži mani piemēri:

  • skola projektiem, ziņojumiem vai prezentācijām
  • diagrammas, lai izmantotu atskaitēm, pētījumiem, savās mājas lāpās
  • mākslinieciski veidotas bildes priekš radošiem darbiem vai priekš photoshop
  • slavenu, ievērojamu personu, vietas, lietas bildes
  • reģionu vai specifisku vietu fotogrāfijas
  • un protams citas vēl

Ja Jūsu mājas lapā varat izvietot bildes, kas varētu piesaistīt papildus apmeklējumu Jūsu mājas lapai vai vienkārši, lai dizainiski mājas lapa izskatītos skatāmāka, pārliecinieties, ka bilde vedīs uz lapu, kas atbilst bildei un bildes tēmai. Un pievienojat visām bildēm ALT tagus. Ja nepieciešams vienu un to pašu bildi varat izmantot vairākās mājas lapas vietās (ja tas protams vajadzīgs), tas var dot papildus punktus bilžu meklēšanas rezultātos. Un neaizmirstiet, ka Google piedāvā attēlu meklēšanu pēc izmēriem, un bieži vien tiek pozīcijas parādītas pēc lieluma, tāpēc varat vienu un to pašu bildi izmantot dažādos izmēros.

0


Mārtiņš Lasmanis

Interneta mārketinga speciālists specializējies SEO pakalpojumos ar daudzu gadu pieredzi

Add a Comment