Blog

SeoQuake – SEO Optimizācijas Instruments

Autors:

SeoQuake ir spraudnis priekš Firefox, Internet Explorer, Chrome un tagad arī priekš Safari, kas ir jābūt tiem, kas grib veidot labu SEO. Jums noteikti interesē, ko viņš dara un kā palīdz. Kā jau mēs visi zinām SEO prasa daudzas un dažādus analīzes veikšanas:

  • savas mājas lapas analīze,
  • konkurentu mājas lapas analīze
  • piezemēšanās lapu analīze,
  • atslēgvārdu analīze
  • atslēgvārdu blīvuma teksta analīze
  • u.t.t.

Un mājas lapas optimizācijas analīze prasa daudz laika. Iedomājaties cik Jums prasītu laiku, lai izanalizētu meklēšanas rezultātos pirmās desmit mājas lapas no Google, Yahoo, Bing, Yandex vai citu meklēšanas programmu pēc dažādiem faktoriem, lai izanalizētu mājas lapās, piemēram, PageRank, Alexa Rank, indeksētās lapas, iesakošo saišu skaits un daudzus citus faktorus, ja Jūs to veiktu manuāli.

Un tieši tur SeoQuake nāk palīgā. Tas ietver lielāko daļu funkcijas, kas ļauj Jums visu šo informāciju iegūt noklikšķinot tikai vienu pogu Jūsu pārlūk programmā. Jūs arī varat atlasīt kādu informāciju gribat saņemt. Šeit būs lietas ko SeoQuake piedāvā savā spraudnī (informāciju cenšos atjaunot cik vien bieži iespējams, ja kāda informācija šeit ir novecojusi, ļoti atvainojos par to)

1. Pagerank (Google vērtējums 0-10)
2. Inlinks Lapas
3. Ienākošas Saites uz Domēna
4. Indeksēts Lapas Google, Yahoo un Live (Bing)
5. Alexa Vērtējums
6. Konkurētspējas Vērtējums
7. Whois
8. Mājas Lapas Vecums
9. Delicious Indekss
10. Mājas Lapas Avots
11. SEMRush vērtējums un cena
12. Iekšējās Saites Lapā uz citam iekšējām lapām
13. Izejošās aites no Mājas Lapas
14. Atslēgvārdu Blīvums
15. Technorati Indekss
16. Digg Indekss
17. Domēna IP
18. Robots.txt
19. Lapas karte
20. DMOZ saraksti
21. Yahoo Direktorija Saites
22. Google Cache

 izveidot SeoQuake?

Tātad Jūs iegūstat ļoti daudz datus ar vienas pogas noklikšķināšanu, kas Jums ietaupīs ļoti daudz laika un padarīs dzīvi daudz vieglāku.

Un tas vēl nav viss. SeoQuake spraudnis ļauj arī salīdzināt divas mājas lapas balstoties uz šiem faktoriem. Jūs varat viegli salīdzināt savu mājas lapu ar mājas lapu, kas atrodas uz noteikta atslēgvārda 1. pozīcijā un ātrāk uzzināt kā var optimizējot mājas lapu pēc noteiktiem faktoriem uzlabot Jūsu pozīcijas meklēšanas programmā. Jūs arī varat saņemt atslēgvārdu blīvums lapā, lai varat pēc tam to optimizēt.

SeoQuake var iekļaut kā SeoQuake rīkjoslā vai/arī tā nāk klāt lapas augšā ar peles labo klikšķi. Nav nozīmes ja esat SEO iesācējs vai SEO joma jau darbojaties kādu laiku, šis spraudnis ir jābūt Jums SEO ikdienas darbā. Tātad netērējiet laiku un nolādējiet šo spraudni šeit: SeoQuake

0


Mārtiņš Lasmanis

Interneta mārketinga speciālists specializējies SEO pakalpojumos ar daudzu gadu pieredzi

Add a Comment