Blog

Twitter Vēstule

Autors:

Saņēmu vakar no Twitter vēstuli. Vēstulē nebija neko gara, bet domāju ka jaunajiem twitter lietotājiem un tiem lietotajiem, kas kādu laiku nav lietojuši Twitter tas varētu noderēt, lai, kā minēts vēstulē, lietotāji iegūtu maksimālu labumu no Twitter.

Iesācējiem viņi sniedz četrus vienkāršus ieteikumus:

  • Sekojiet savām interesēm Twitter ir noskaidrojuši, ka cilvēkiem, kam patīk Twitter, visvairāk seko dažādiem kontiem: draugiem, ģimenei, cilvēkiem sava profesijā, vietējiem veikaliem un notikumiem, un visvairāk cilvēkiem, kuri dalās kaislībās.
  • Jums patīk specifiskas lietas, piemēram, sports? Sekojiet jūsu mīļākājām līgām, komandām, spēlētājiem, treneriem, komentētājiem, rakstniekiem un kolēģiem faniem. Jums patīk garšīgi paēst? Sekojiet šefpavāriem, restorāniem, kritiķiem, emuāru autoriem, speciālajiem pārtikas veikaliem u.t.t.
  • Nekrītiet panikā. Cilvēki vēršas pie Twitter ārkārtējās situācijās arī. Sniega vētras, strāvas zudumi un ugunsgrēki, un šīs ir tik dažas ārkārtējas situācijas, kur Twitter var būt noderīgs.
  • Ja neēsat kādu laiku lietojuši Twitter, tad atgriezieties Twitterī. Twitterī ir aptuveni 200 miljoni kontu – tas nozīmē jaunas intereses, jaunas balsis, un jaunas idejas katru dienu. Mēs piedāvājam pakalpojumus septiņās valodās, programmas vairumam ierīču un SMS visā pasaulē.

Vēstules beigās Twitter  pateicās par to ka esam daļa no viņiem.

Ja Jums interesē lietas par interneta mārketingu un viss kas saistās ar internetu, tad varat mans sekot twitterī: Martins Lasmanis

0


Mārtiņš Lasmanis

Interneta mārketinga speciālists specializējies SEO pakalpojumos ar daudzu gadu pieredzi

Add a Comment