Blog

Uzmanies: Google turpina sodīt spamerus

Autors:

Pagājušajā nedēļā, JC Penney tika sodīts no Google puses, jo viņi izmantoja mājas lapas, kur bija iespējams iegādāties maksas saites, lai reklamētu viņu mājas lapā. Šonedēļ, Forbes.com tika sodīts, jo viņi pārdod saites. Vai jūsu mājas lapā ir apdraudēta? Kādas meklētājprogrammu optimizācijas metodes ir droši izmantot?

Apmaksātās saites un cita veida tīmekļa spams

Google pēdējās darbības bija vērstas uz apmaksātu saišu spamu. Tomēr tas nav vienīgais spama veids ar kura palīdzību var būt Jums nepatikšanas ar Google. Šogad Google paziņoja, ka viņi gatavojas cīņai internetā ar spamu spēcīgāk nekā pirms 2011.

Dažas lietas ko Google uzskata par spamu:

 •     AdSense tīmekļa vietnes, kas sastāv no nokopēta teksta;
 •     Viltus redirect izmantošana (Google parādās citās lapās nekā reāli interneta lietotājiem);
 •     Neatbildošu atslēgvārdu izvietošana mājas lapa, atslēgvārdu pārāk biežu izmantošana tekstos;
 •     Slēpts teksts vai slēptas saites;
 •     Izmantot pareizrakstības kļūdas pazīstamos brendos, lai saņemtu papildus apmeklētāju plūsmu;
 •     Pilnībā automatizētas, linku izvietošanas vietas;
 •     Citas metodes, kas mēģina neatļautā veidā maldināt meklētājprogrammas.

Visas šīs metodes ir vienu lieta, kas ir kopīga: šīs lietas strādāja labi agrāk, un viņi ļāva ātri iegūt augstas pozīcijas Google. Vēl viena lieta ir kopīga šīm lietām, ka Google var atklāt tos.

Tīmekļa vietnes, kas izmanto šīs metodes tiks sodīts agrāk vai vēlāk.

Meklētājprogrammas optimizācijas metodes, kas ir droši izmantot
Ar spama meklētājprogrammu optimizācijas metodēm Jūsu vietne var saņemt nepatikšanas. Šīs lietas Jums nepalīdzēs, lai iegūtu lielu un atpazīstamu nosaukumu (JC Penney vai Forbes), un šīs lietas arī nepalīdz, lai parādītu AdWords reklāmas savā tīmekļa vietnē.

Ja jūs vēlaties iegūt noturīgus rezultātus Jūsu mājas lapai, jums ir jāizmanto meklētājprogrammu optimizācijas metodes, kas ir labvēlīgi mājas lapas īpašniekiem, interneta lietotājiem un meklētājprogrammām.

Ētikas meklētājprogrammas optimizācija rada simbolistiskā:

 •     Meklētājprogrammas: viņu ieguvums, jo tie ir nodrošināti ar lapām, kas ir viegli saprast, un kas satur kvalitatīvu informāciju, ko viņu apmeklētāji meklē;
 •     Meklētāji: viņu ieguvums, jo tie iegūst to, ko viņi pieprasa no meklētājprogrammas. Viņi meklē “autonomu”, un iegūst lapu par autonomas pakalpojumiem;
 •     Mājas lapas īpašnieki: viņu ieguvums, jo tie kļūst kvalitatīvāki priekš apmeklētājiem, kas ir ieinteresēti ar to, ko savā interneta mājas lapā var piedāvāt.

Šādu meklētājprogrammas optimizācija metodes ir droši izmantot, un tie ved uz noturīgu rezultātu:

 •     Optimizēt esošo interneta lapu, HTML kodu un interneta lapas saturu;
 •     Izveidot labu saturu jūsu mājas lapā;
 •     Organisko saišu veidošana, lai saņemtu augstas kvalitātes atpakaļsaišu.

Ja jūs izmantosiet šīs metodes, lai optimizēt jūsu mājas lapu, jūsu mājas lapa iegūs ilgstošus rezultātus. Tas aizņem ilgāku laiku, lai iegūtu augstāku novērtējumu izmantojot šīs meklētājprogrammu optimizācijas metodes, bet jūsu mājas lapa būs drošībā no meklētājprogrammu sodu sankcijām.

0


Mārtiņš Lasmanis

Interneta mārketinga speciālists specializējies SEO pakalpojumos ar daudzu gadu pieredzi

Add a Comment