SEO cenas

Ar mājas lapas izvedi vien nepietiek, lai Jūs būtu atrodams meklēšanas programmu augšgalā. Tāpēc veicot kvalitatīvu SEO Jūsu mājas lapa var atrasties meklēšanu programmu augšgalā. SEO (takā Latvijā pārsvarā izmanto Google, tad SEO otrs vārds ir Google optimizācija) ir īpatnējā pieeja, kā panākt, lai mājas lapa atrodas augstākā pozīcijā meklēšanas rezultātos, tāpēc tas ir maksas pakalpojums.

SEO cenas – SEO izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, kas ietekmē SEO cenu.

SEO izmaksas galvenie faktori:

-Konkurence: SEO cena atkarīga, cik daudz būs izdarījuši. Jūsu konkurenti, cik viņi ir nostiprinājusies meklēšanas rezultātos.
-Cik liela konkurenci ir konkrētam atslēgvārdam.
-Domēna vecums: šis faktors ar ietekmē SEO izmaksas. Pilnīgi jaunu domēnu ir sarežģītāk optimizēt nekā jaunu
-Atslēgvārdu sarežģītība: īsus atslēgvārdus būs optimizēt daudz grūtāk nekā garos atslēgvārdus. Piemērs: CRM un Customer relationship management. Īsos atslēgvārdus ir optimizēt daudz grūtāk, tāpēc par īsāku atslēgvārdu SEO izmaksas būs lielākas.
-Jūsu darbības sfēras niša. Jo ir pasaulē vairākas sfēras, kuras optimizēt ir sarežģīti un laikietilpīgi.

Jums noteikti ir radies jautājums:”Kāpēc manai mājas lapai ir vajadzīgs SEO?”.

Jūsu ieguvumi no SEO optimizācijas:

-Jūs iegūsiet ilgtermiņā bezmaksas jaunus apmeklētājus Jūs mājas lapai.
-Mājas lapa būs optimizēta pēc konkrētiem atslēgvārdiem un tieši pēc tiem klienti Jūs atradīs, tas nozīme ka viņi atradīs to ko meklēja.
-Mājas lapa būs izveidota, ka apmeklētajiem viņa liksies saprotamāka, vieglāk orientēsies Jūsu mājas lapā, tāpēc iegūsiet jaunus patstāvīgos klientus.

SEO cena par vienu atslēgvārdu var būt no 25-līdz pat vairākiem tūkstošiem latu, lai viņa būtu meklēšanas sistēmas augšgalā. Tāpēc sazinieties ar mūsu SEO speciālistiem, lai saņemtu Jūsu mājas lapas SEO izmaksas
Pieteikties

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa