Adwords

Adwords PPC – ir liela apjoma reklāma , īsākā laika posmā. Mājas lapas optimizēšana prasa ilgāku laiku, taču izmaksas ir ilgtermiņā ir lētākas un padarītais darbs ir efektīvāks. Adwords PPC – maksa par reklāmu ir atkarīga no tā, cik daudz klientu uzklikšķina tieši uz Jūsu saites un iekļūst Jūsu mājas lapā. Adwords PPC saite tiek veidota uz konkrētu atslēgvārdu bāzes, kas sniedz īsu , korektu aprakstu par uzņēmumu vai produktu. Meklētājsistēmā šīs saites tiek izceltas un norādītas kā sponsorētās saites.

Adwords plusi

Adwords PPC izvietotās saites atrodas blakus sadaļā pie Google atrastajiem rezultātiem. Adwords PPC kā lielu plusu var minēt to, ka klients to redz patstāvīgi, bet jūs maksājat tikai tad, kad viņš jau ir uzklikšķinājis un nokļuvis jūsu mājas lapā . Adwords PPC reklāmas kampaņu ir iespējams sagatavot diennakts laikā un tā jau sāk darboties ļoti ātri, taču, lai sasniegtu maksimālu rezultātu ,ieteicams būtu apvienot mājas lapas optimizāciju ar Adwords PPC. Adwords PPC piedāvā iespēju ātri tikt pie klienta, kas jau mērķtiecīgi meklē google sev nepieciešamo preci vai pakalpojumu, jo ir iespējams precīzi izvēlēties atslēgas vārdus, nodrošinot arī populāro atslēgvārdu ātrāku reklamēšanu, nekā SEO optimizācijas procesā. Bieži vien mājas lapas optimizācijas procesā tiek izmantoti populāri atslēgas vārdi, kas prasa ilgāku laiku un pamatīgu darbu, lai uzlabotos rezultāti Google meklētājprogrammā. Šajā gadījumā mēs iesakām apvienot Adwords PPC un mājas lapas optimizāciju.

Sazinieties ar mums, mēs varam Jums palīdzēt

Lai precīzi izvērtētu Adwords nepieciešamību mājas lapas optimizācijas laikā, mūsu Adwords PPC speciālisti izstrādās Jums konkrētu piedāvājumu ar atslēgvārdiem, un tad kopīgi varēsim izvērtēt kādus mājas lapas optimizācijas instrumentus izmantot konkrēti Jūsu mājas lapai.
Pietiekties

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa