Joomla, Drupal, WordPress mājas lapas izveide

ĀTRI! LĒTI! KVALITATĪVI!

Ļoti bieži ja Jūs vēlaties izveidot kompānijas vai personīgo mājas lapu ar standarta funkcijām, Jūs apstājaties pie tā, ka tas aizņem daudz laika un lielus naudas līdzekļus. Tagad tam ir risinājums – mājas lapas izveide divu darba dienu laikā (tas tik attiecās uz standarta paketes), kuras var pielāgot Jūsu prasībām. Izstrādājam lētas mājas lapas, lai jebkuram būtu iespēja savu pakalpojumu, produkciju un firmu, pasniegt ar interneta starpniecības palīdzību.

Jūs domājat, ja mājas lapa ir lēta, tā noteikti ir nekvalitatīva un administrēšana ir sarežģīta, tā nemaz nav. Lētas mājas lapas ir tāpēc, ka esam atstājuši pamatfunkcijas, kas nepieciešams, lai mājas lapas pilnvērtīgu veiktu savu funkcijas. Saviem klientiem piedāvāja arī jau pasaulē atzītu CMS izmantošanu mājas lapās, kā piemēram:

  • WORDPRESS mājas lapas CMS
  • JOOMLA mājas lapas CMS
  • DRUPAL mājas lapas CMS
  • U.C. mājas lapas CMS

Mēs piedāvājam lētas mājas lapas, kuras esam veidojuši paši un varam pielāgot klienta vajadzībām.

Solis pa solim kā notiek mājas lapas izveide:

•    Kad esat aptuveni nolēmuši, ko vēlaties veidot ,tad Jums jākonsultējas ar mūsu speciālistiem. Ja Jums jau būtu uzskatāmi piemēri ar līdzīga  veida mājas lapām, kādu Jūs vēlaties savu, tas tikai mūsu sadarbību atvieglos.
•    Pēc Jūsu velmju uzklausīšanas mēs piemeklēsim Jums vispiemērotāko mājas lapas veidu.
•    Ja mūsu piedāvātais variants Jūs apmierina, tad Jūs varat izēvelēties jau gatavu dizainu lētās mājas lapas izveidošana sadaļā. Bet ja gadījumā, neviens no gatavajiem dizainiem Jūs neapmierina, tad ir iespējams pie mums pasūtīt mājas lapas dizainu pēc individuāla pasūtījuma. Ir gadījumi, ka Jūs pats veidojat dizainu, vai esat pasūtījuši jau kur citur, tad pie lētas mājas lapas pasūtīšanas pievienosiet savu dizainu, lai varam savienot dizainu ar lētās mājas lapas administrēšanas sadaļu.
•    Pēc lētas mājas lapas dizaina izvēles vai mājas lapas dizaina izgatavošanas, mēs savienojam dizainu ar mājas lapu, veicam Jūs apmācību ar Jūsu jauno mājas lapu. Jūs papildināt mājas lapu ar vajadzīgo informāciju, bildēm nomaināt standarta logo uz savu kompānijas logo, bet ja gadījuma Jums nav izstrādāts, varam piedāvāt logo izstrādi.
•    Sākat lietot lētu mājas lapu uzreiz pēc tam, kad mājas lapa ir izvietota uz hostingu ar Jūsu domēnu.

Kāpēc izēvelēties SEOSEO.LV mājas lapas?

•    Mums ir ne tikai pieredze lētas mājas lapas izveidē, bet arī izstrādē ar ko mēs bieži atšķiramies no konkurentiem, jo mūsu lētās mājas lapas nav veidotas uz bezmaksas platformām. Mūsu iegūtā pieredzi vairāku gadu garumā palīdz veikt Jūsu pasūtījumu ātri un ekonomiski.
•    Mēs apkalpojam visas mājas lapas arī pēc uzdevuma izpildes. Pie mums Jūs varat griezties par visiem jautājumiem, kas saistīts ar mājas lapas izveidi, SEO optimizācija, Adwords, interneta mārketings u.c.
•    Katrai mājas lapai dodam 2 gadu garantiju, un šajā perioda laikā sniedzam bezmaksas mājas lapas uzlabojumus, ja gadījumā, kas nestrādā.
Sazinieties ar mums pa epastu info@seoseo.lv vai zvanat pa tel: +371 29353531, vai atstājat savu pieprasījumu šeit (links), lai pasūtītu mājas lapas izveidi.