Mājas lapas audits

Optimizēšanas procesā liela nozīme ir mājas lapas auditam. Ja mājas lapas audits tiek veikts kvalificēta speciālista uzraudzībā var noteikt kādas būtiskas izmaiņas vajadzētu veikt mājas lapas dizainā, struktūrā, kodos, funkcionalitātē. Kvalitatīvs mājas lapas audits dod iespēju prognozēt mājas lapas nepilnības, kas varētu radīt problēmas nākotnē. Laicīgi tās konstatējot, mūsu SEO speciālisti tās var novērst.

Mājas lapas audits var tikt veikts arī tikai kādai vienai specifikācijai, tas atkarīgs no uzņēmēja vēlmēm un vēlamajiem rezultātiem kādus uzņēmums vēlas sasniegt, kad veikts mājas lapas audits.

Bezmaksas Mājas Lapas Audits

Mājas lapas audits ar dažādu bezmaksas programmu palīdzību ir iespējams veikt arī bezmaksas, kas veiks vispārīgu Jūsu mājas lapas analīzi – ātrdarbība mājas lapas audits, lietojamība mājas lapas audits un funkcionalitātes mājas lapas audits. Tomēr jānorāda, lai Jūsu mājas lapas audits būtu efektīvs un kvalitatīvs ar to būs par maz, ir nepieciešams detalizētāks mājas lapas audits.

Pēc mājas lapas optimizēšanas tiek veikts atkārtots mājas lapas audits un ja ir palikušas nepilnības, tās pilnībā novēršam.