SEO pakalpojumi

SEO (Search Engine Optimization) – ir mājas lapas optimizācija ar mērķi uzlabot tās pozīcijas meklēšanas servisos (Google,Yandex, Bing, Yahoo u.c.) pēc noteiktiem atslēgas vārdiem. SEO pakalpojumi ir jauns un pieprasīts pakalpojums mājas lapas izveidē un uzlabošanā, un esošo mājas lapu optimizēšanā. Galvenokārt, SEO mērķis ir iekļūt pēc iespējas augstākās pozīcijās meklētājsistēmās, kas nodrošina lielāku mērķauditorijas piesaisti konkrētai mājas lapai, precei, pakalpojumam. Tātad izmantojot SEO pakalpojumus un optimizējot mājas lapu, Jūs iegūstat vairāk potenciālo klientu, līdz ar to arī lielu iespēju palielināt sava uzņēmuma peļņu. Mēs piedāvājam jaunākās mājas lapu optimizēšanas programmas. Latvijā visvairāk cilvēki izmanto Google meklētājsistēmu. Parasti klienti iegūst sev vajadzīgo informāciju no pirmajā Google meklētājsistēmas lapaspusē piedāvātajiem rezultātiem. SEO pakalpojumi, optimizējot Jūsu mājas lapu, var nodrošināt to, lai tieši Jūsu uzņēmums atrastos Google meklētājsistēmas augšpusē. Mūsu pieredze rāda, ka optimizējot mājas lapu, potenciālo klientu skaists palielinās vismaz par 30 %.

Lai izveidotu efektīvu mājas lapas optimizāciju ir svarīgi ievērot noteiktus, secīgus soļus:

1. SEO Pakalpojumi – Mājas lapas audits – HTML koda analīze, mājas lapas satura un uzbūves korekcija
2. SEO Pakalpojumi – Mārketinga plāna izstrāde, kurā norādīti konkrēti mārketinga pasākumi, kas palielinās potenciālo klientu un apmeklētāju skaitu.
3. SEO Pakalpojumi – Mājas lapas optimizēšanas pamatnosacījums ir pareizu atslēgas vārdu iekļaušana tās struktūrā. Mājas lapu popularizēšanā primārais ir izvietot Interneta resursos pēc iespējas vairāk saites uz konkrēto mājas lapu.
4. SEO Pakalpojumi – Mājas lapas izveide ir svarīgi izvēlēties pareizu domēna vārdu, kas turpmāk būtiski ietekmēs mājas lapai apmeklētību.

Google piedāvā arī maksas mājas lapas reklamēšanas iespējas – Adwords PPC (pay-per-clik)

Reklāmdevējam maksa par Adwords tiek ņemta par katru klikšķi. Reklāmas būtība, kad klients meklē Google sev nepieciešamo informāciju, ievadot kādu no reklāmai pieteiktajiem atslēgvārdiem, blakus parastajiem Google atrastajiem rezultātiem, reklāma parādās blakus, līdz ar to tā izceļas un klientam ir daudz uzskatāmāka.

Ja Jums ir radusies interese vai arī jautājumi par SEO pakalpojumiem, un tā nozīmi Jūsu uzņēmuma izaugsmē, zvaniet vai rakstiet un mūsu SEO speciālisti ar jums sazināsies.
Pieteikties

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa